O Mnie

Część! Mam na imię Wojtek. Miło, że wpadłeś/aś!
Odkąd pamiętam zawsze marzyłem o dalekich podróżach i interesowało mnie co się dzieje po drugiej stronie globu. Do momentu skończenia studiów imałem się różnych prac byle by tylko zwiedzać i wyjeżdżać.
Moja prawdziwa przygoda z podróżowaniem zaczęła się w 2008 roku kiedy wyjechałem na 3 miesięczny staż do Indii uczyć dzieci ekologii. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Dwa lata później, zaraz po zakończeniu studiów, rzuciłem wszystko i kupiłem bilet w 1 stronę do Tajlandii. Zostałem na 10 miesięcy. Od tego momentu wracałem już co roku.
W ciągu ostatnich 12 lat, 5 z nich spędziłem w Azji. Udało mi się odwiedzić ponad 50 krajów świata, gdzie przez dużą część mojego życia również mieszkałem i pracowałem (głównie Azja Płd – Wsch) poznając lokalne kultury, historię i ludzi.
Co tam robiłem? Sadziłem drzewa w lasach równikowych, budowałem ośrodek detoksykacyjny w lankijskiej dżungli, zajmowałem się hostelem w Chiang Mai, szwendałem się po Himalajach oraz poszukiwałem prawdy o sobie i świecie. Nawet napisałem o tym książkę: „Spotkania w Azji”.
Dzisiaj prowadzę po polsku i po angielsku sesje oddechowe oraz webinary dla pracowników firm łącząc doświadczenie z Dalekiego Wschodu z Zachodnim stylem pracy. Udzielam konsultacji i organizuję warsztaty ze zdrowia mentalnego i wellbeing.
Azja to dla mnie drugi dom. Dzięki podróżowaniu odkryłem swoją ścieżkę życiową, znalazłem wewnętrzny spokój i robię to co kocham. Otworzyłem się na świat, ludzi i zmieniłem swoje życie o 180 stopni. Nauczyłem się medytować, oddychać przełamywać największe strachy i stereotypy, ale przede wszystkim kochać ludzie i siebie samego.
Chciałbym podzielić się swoją wiedzą o szacunku i mądrości, jakimi należy się wykazać w czasie podróży, jak i w życiu. Ruszajmy!

Jak mogę Ci pomóc?

  1. Na BLOGU znajdziesz rady i wskazówki jak podróżować z głową, ciekawe miejsca z różnych części świata oraz wiedzę na temat zdrowia mentalnego.
  2. Napisałem dla Ciebie KSIĄŻKĘ o świadomym podróżowaniu i zbieram materiał na następną –  o tym jak dbać o swój dobrostan.
  3. Prowadzę webinary/warsztaty/konsultacje związane ze zdrowiem mentalnym, oddechem, technikami relaksacji i motywacją. Jeśli takiej potrzebujesz, serdecznie zapraszam!
  4. Możesz pojechać w przygodowo – kulinarną podróż razem ze mną – sprawdźcie, gdzie jadę z foodkrywcy.com i przyłączcie się! WYJAZDY

Napisz do mnie
conscious.traveler.pl@gmail.com
Zadzwoń do mnie
+48 516 404 970
The following two tabs change content below.

Wojciech Jurojć

Podróżnik i pisarz. Od dwunastu lat w ruchu, zmienia miejsca zamieszkania i poznaje lokalne kultury Azji. Przez ponad 7 lat pracował i mieszkał za granicą, w tym cztery lata w Azji. Odwiedził ponad 55 krajów świata. Obecnie pomaga ludziom świadomie podróżować pisząc na blogu oraz organizując wyjazdy kulinarno przygodowe (www.foodkrywcy.com). Prowadzi również warsztaty/konsultacje z oddechu i zdrowia mentalnego dla firm i klientów indywidualnych.
0 Udostępnień
Scroll to Top