Konsultacje oraz Plan szyty na miarę

O CO W TYM CHODZI?

Cześć! Miło mi Ciebie gościć!

Zajmuję się świadomym podróżowaniem zawodowo. Od 12 lat wędruję po różnych zakątkach Azji, Europy oraz Afryki. Udało mi się odwiedzić ponad 50 krajów świata, gdzie przez dużą część mojego życia również mieszkałem i pracowałem (głównie Azja Płd – Wsch). Śmiało mogę powiedzieć, że Azja to mój drugi dom.

Teheran
Spacer ze studentami. Teheran.

Najbardziej to co kocham w podróżowaniu, to możliwość poznawania lokalnych ludzi. To oni inspirują mnie do dalszych działań i kreują moje subiektywne postrzeganie świata.

Moim celem było zawsze zgłębienie “meandrów” danej kultury, ludzi oraz przepięknych krajobrazów, które nie są opisywane w popularnych przewodnikach czy blogach. Od 6 lat prowadzę spotkania podróżnicze i opowiadam o wojażach. Również zabieram ludzi na kameralne wyjazdy kulinarno -przygodowe (www.foodkrywcy.com) w różne zakątki Azji Południowo Wschodniej. Tam schodzimy z utartego szlaku, przeżywamy przygodę życia i odkrywamy ukryte piękno drzemiące w danym miejscu. Jednym słowem doświadczamy świadomych podróży.

Spotkanie z książką
Spotkanie z książką “Spotkania w Azji”

Dzięki licznym wyjazdom i ludziom napotkanymi w podróży napisałem książkę “Spotkania w Azji”, która ma inspirować czytelników do tego aby się nie bali podróżować i spełniali swoje marzenia. Aby dotrzeć do tego momentu musiałem pokonać wiele wyzwań, lęków, przeciwności losu i przeszkód. Była to długa i kręta droga, ale odkryłem swoją ścieżkę życiową! Znalazłem wewnętrzny spokój, robię to co kocham i co najważniejsze pomagam ludziom dzieląc się swoją wiedzą!

Dlatego chciałbym Tobie pomóc i wesprzeć Cię swoją wiedzą jaką należy się wykazać w czasie podróży, niezależnie od tego czy jedziemy do sri lańskiej dżungli, czy w Bieszczady.

Wyspa Koh Kood
Wyspa Koh Kood

TWÓJ PLAN/KONSULTACJE?

Surfujesz po internecie i masz dosyć niesprawdzonych opinii i potrzebujesz specjalistycznej i sprawdzonej wiedzy? Podróż poślubna, zaręczyny, wyjazd we dwoje, a może przygoda w pojedynkę lub z grupą znajomych?!

Pomogę Ci ułożyć plan podróży, doradzę Ci, które elementy Twojego pomysłu są wykonalne, a które nie. Na podróżach zjadłem zęby, dlatego jeśli masz jakiś pomysł na wyjazd, ale nie wiesz gdzie zacząć jego planowanie, chętnie Ci pomogę!

Potrzebujesz planu od A do Z wraz z konsultacjami? A może jeszcze do tego usługa concierge abyś czuł się swobodnie w podróży i miał ze mną stały kontakt? Jeśli coś chodzi Ci po głowie i potrzebuje wsparcia w planowaniu – napisz do mnie!

DLA KOGO?

  • Chcesz wyjechać w romantyczną podróż, planujesz zaręczyny lub ślub i potrzebujesz pomocy
  • Podróż w grupie to nie Twoja bajka​
  • Albo to jest Twoja bajka! I masz już ekipę, ale potrzebujecie pomocy w planowaniu
  • Chcesz wybrać się na wakacje życia, ale brakuje Ci pomysłu gdzie co i jak
  • Wiesz, gdzie chcesz jechać i masz wstępny plan, ale chciałbyś go podrasować
  • Masz dokładny plan wyjazdu i chcesz sprawdzić, czy wszystko zgadza się w nim na 100%
  • Jedziesz na urlop i potrzebujesz rekomendacji na temat foodowych i lokalnych miejscówek

Pakowanie do Tajlandii

JAK TO DZIAŁA?

The following two tabs change content below.

Wojciech Jurojć

Podróżnik i pisarz. Od dwunastu lat w ruchu, zmienia miejsca zamieszkania i poznaje lokalne kultury Azji. Przez ponad 7 lat pracował i mieszkał za granicą, w tym cztery lata w Azji. Odwiedził ponad 55 krajów świata. Obecnie pomaga ludziom świadomie podróżować pisząc na blogu oraz organizując wyjazdy kulinarno przygodowe (www.foodkrywcy.com). Prowadzi również warsztaty/konsultacje z oddechu i zdrowia mentalnego dla firm i klientów indywidualnych.
0 Udostępnień
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top