Wyjedź ze mną do Azji!

Azja to moje życie. Spędziłem tam ponad 4 lata. Żyjąc, pracując oraz poznając lokalne zwyczaje. Kocham ten kontynent, kocham tych ludzi i kocham te miejsca, które są moim drugim domem. Chciałbym opowiedzieć Ci trochę więcej jak wyglądają wyjazdy, które organizuję od lat.

Od momentu kiedy moje stopy stanęły na hinduskiej ziemi w 2009 roku, nieprzerwanie wracam na ten kontynent każdego roku. Zaczynałem od 3 miesięcznego stażu w Indiach ucząc dzieci jak chronić środowisko. Później życie rzuciło mnie (prawie na rok) do Bangkoku, gdzie pracowałem w korporacji. Następnie uczyłem dzieci sadzić drzewa w lasach równikowych, a jeszcze innego razu budowałem chatki w samym sercu sri lańskiej dżungli albo wspinałem się na drugi najwyższy szczyt Afryki. Za każdym razem wracałem i próbowałem czegoś innego. To było jak narkotyk. Nowe wyzwania, nowe historie, nowe miejsca. Udało mi się zobaczyć ponad 50 krajów świata, gdzie miałem okazję trochę pożyć i zrozumieć działające w nich mechanizmy kulturowe.

Sri Lanka_Conscious Traveler
Sri Lanka_Conscious Traveler

Swój pierwszy wyjazd poprowadziłem samemu w 2013 roku, zaraz po tym jak rzuciłem pracę w korporacji w czeskiej Pradze. Zajęło mi to 4 lat abym zrozumiał w czym jestem dobry i mógł rzucić pracę na etacie. Rozpocząłem nowy rozdział swojego życia. Zacząłem organizować wyjazdy i spotkania podróżnicze, a wolnym czasie pisać o podróżowaniu. Efektem tego było wydanie swojej pierwszej książki – “Spotkania w Azji”. Czułem, że żyję, a moje życia ma coraz więcej sensu. Jestem we właściwym miejscu we właściwym czasie.

Spotkania w Azji
Książka “Spotkania w Azji”
Teheran
Spacer po Teheranie

Zawsze zależało mi na tym aby podróżować z dala od turystycznego szlaku i przede wszystkim świadomie. Nie znosiłem zadeptanych miejsc ze świecącymi neonami. Szukałem autentyczności. Choć to ciężkie w dzisiejszych czasach, dalej uważam, że możliwe. Chciałem wyciągać z danego miejsca ile się da. Poznając lokalne kultury, kuchnię, ludzi, miejsca oraz przepiękne krajobrazy. I nic się nie zmieniło. Robię tak dalej. Z tym tylko małym szczegółem, że teraz towarzyszą mi ludzie, z którymi odkrywamy Azję razem. Mogę dzielić się swoimi miejscami z  przyjaciółmi oraz spędzać czas w pięknych okolicznościach przyrody.

Mt. Kenia - 5199 m
Mt. Kenia – 5199 m
Bali
Bali na skuterze

Dlatego jeśli czytasz ten tekst i marzy Ci się wyjazd samemu, wraz z ukochaną osobą lub grupą znajomych to jesteś we właściwym miejscu. Na potrzeby zapaleńców, którzy chcieli by pojechać do Azji i przeżyć przygodę swojego życia stworzyłem projekt: Foodkrywcy.

Co to w ogóle znaczy? Otóż to oznacza odkrywanie prawdziwych smaków świata. Podróżowanie na 100%. Odwiedzając miejsca, które niektórzy oglądają tylko w telewizji. Jest to poznawanie kultury i mieszkańców odwiedzanych miejsc, gdzie jemy i pijemy TO co oni, TAK jak oni i TAM gdzie oni. Czyli smakowanie świata pełnymi garściami!

Foodkrywcy_Tajlandia
Foodkrywcy_Tajlandia
Foodkrywanie Tajlandii
Foodkrywanie Tajlandii

​Dlatego masz smaka na prawdziwe podróże i świadome poznawanie świata, istnieje spora szansa, że też jesteś foodkrywcą.

Dołącz do naszego wyjazdu albo skontaktuj się ze mną, a stworzymy wyjazd taki jaki będziesz chciał!

Będzie ciekawie, obiecuję!

 

Więcej informacji w zakładce kontakt albo wejdź tutaj:

FB: LINK

www: LINK

Foodkrywcy
Foodkrywcy
The following two tabs change content below.

Wojciech Jurojć

Podróżnik i pisarz. Od dwunastu lat w ruchu, zmienia miejsca zamieszkania i poznaje lokalne kultury Azji. Przez ponad 7 lat pracował i mieszkał za granicą, w tym cztery lata w Azji. Odwiedził ponad 55 krajów świata. Obecnie pomaga ludziom świadomie podróżować pisząc na blogu oraz organizując wyjazdy kulinarno przygodowe (www.foodkrywcy.com). Prowadzi również warsztaty/konsultacje z oddechu i zdrowia mentalnego dla firm i klientów indywidualnych.
0 Udostępnień
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
A WordPress Commenter

Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.

2KosEs0uLR1y1Z3I25jDbhq8azb
2KosEs0uLR1y1Z3I25jDbhq8azb
1 rok temu

2KosEs0uLR1y1Z3I25jDbhq8azb

zelma
1 rok temu

Waiting patiently for you to come home and fuck me! http://bitly.ws/znHX

alana
11 miesięcy temu

I love to take selfies like this. Do you like my tits? http://prephe.ro/Phqn

2UlEwUCBDEqbrrCFGU3BvIczjcC
2UlEwUCBDEqbrrCFGU3BvIczjcC
8 miesięcy temu

2UlEwUCBDEqbrrCFGU3BvIczjcC

Extended Opportunity
Extended Opportunity
3 miesięcy temu

Hey,

The moment we’ve all been waiting for is finally here – GoBuildr is now LIVE! 🎉

🌐 Create ultra-lightning-fast websites, sales funnels, eCommerce stores, and more in less than 60 seconds, with just a keyword!

🚀 Say goodbye to the limitations of traditional page builders. GoBuildr combines the functionality of 16 different tools into one powerful app, supercharged with AI-assisted technology.

⇒ Click Here To Checkout Demo https://ext-opp.com/GoBuildr

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top