Wyjedź ze mną do Azji!

Azja to moje życie. Spędziłem tam ponad 4 lata. Żyjąc, pracując oraz poznając lokalne zwyczaje. Kocham ten kontynent, kocham tych ludzi i kocham te miejsca, które są moim drugim domem. Chciałbym opowiedzieć Ci trochę więcej jak wyglądają wyjazdy, które organizuję od lat.

Od momentu kiedy moje stopy stanęły na hinduskiej ziemi w 2009 roku, nieprzerwanie wracam na ten kontynent każdego roku. Zaczynałem od 3 miesięcznego stażu w Indiach ucząc dzieci jak chronić środowisko. Później życie rzuciło mnie (prawie na rok) do Bangkoku, gdzie pracowałem w korporacji. Następnie uczyłem dzieci sadzić drzewa w lasach równikowych, a jeszcze innego razu budowałem chatki w samym sercu sri lańskiej dżungli albo wspinałem się na drugi najwyższy szczyt Afryki. Za każdym razem wracałem i próbowałem czegoś innego. To było jak narkotyk. Nowe wyzwania, nowe historie, nowe miejsca. Udało mi się zobaczyć ponad 50 krajów świata, gdzie miałem okazję trochę pożyć i zrozumieć działające w nich mechanizmy kulturowe.

Sri Lanka_Conscious Traveler
Sri Lanka_Conscious Traveler

Swój pierwszy wyjazd poprowadziłem samemu w 2013 roku, zaraz po tym jak rzuciłem pracę w korporacji w czeskiej Pradze. Zajęło mi to 4 lat abym zrozumiał w czym jestem dobry i mógł rzucić pracę na etacie. Rozpocząłem nowy rozdział swojego życia. Zacząłem organizować wyjazdy i spotkania podróżnicze, a wolnym czasie pisać o podróżowaniu. Efektem tego było wydanie swojej pierwszej książki – “Spotkania w Azji”. Czułem, że żyję, a moje życia ma coraz więcej sensu. Jestem we właściwym miejscu we właściwym czasie.

Spotkania w Azji
Książka “Spotkania w Azji”
Teheran
Spacer po Teheranie

Zawsze zależało mi na tym aby podróżować z dala od turystycznego szlaku i przede wszystkim świadomie. Nie znosiłem zadeptanych miejsc ze świecącymi neonami. Szukałem autentyczności. Choć to ciężkie w dzisiejszych czasach, dalej uważam, że możliwe. Chciałem wyciągać z danego miejsca ile się da. Poznając lokalne kultury, kuchnię, ludzi, miejsca oraz przepiękne krajobrazy. I nic się nie zmieniło. Robię tak dalej. Z tym tylko małym szczegółem, że teraz towarzyszą mi ludzie, z którymi odkrywamy Azję razem. Mogę dzielić się swoimi miejscami z  przyjaciółmi oraz spędzać czas w pięknych okolicznościach przyrody.

Mt. Kenia - 5199 m
Mt. Kenia – 5199 m
Bali
Bali na skuterze

Dlatego jeśli czytasz ten tekst i marzy Ci się wyjazd samemu, wraz z ukochaną osobą lub grupą znajomych to jesteś we właściwym miejscu. Na potrzeby zapaleńców, którzy chcieli by pojechać do Azji i przeżyć przygodę swojego życia stworzyłem projekt: Foodkrywcy.

Co to w ogóle znaczy? Otóż to oznacza odkrywanie prawdziwych smaków świata. Podróżowanie na 100%. Odwiedzając miejsca, które niektórzy oglądają tylko w telewizji. Jest to poznawanie kultury i mieszkańców odwiedzanych miejsc, gdzie jemy i pijemy TO co oni, TAK jak oni i TAM gdzie oni. Czyli smakowanie świata pełnymi garściami!

Foodkrywcy_Tajlandia
Foodkrywcy_Tajlandia
Foodkrywanie Tajlandii
Foodkrywanie Tajlandii

​Dlatego masz smaka na prawdziwe podróże i świadome poznawanie świata, istnieje spora szansa, że też jesteś foodkrywcą.

Dołącz do naszego wyjazdu albo skontaktuj się ze mną, a stworzymy wyjazd taki jaki będziesz chciał!

Będzie ciekawie, obiecuję!

 

Więcej informacji w zakładce kontakt albo wejdź tutaj:

FB: LINK

www: LINK

Foodkrywcy
Foodkrywcy
The following two tabs change content below.

Wojciech Jurojć

Podróżnik i pisarz. Od dwunastu lat w ruchu, zmienia miejsca zamieszkania i poznaje lokalne kultury Azji. Przez ponad 7 lat pracował i mieszkał za granicą, w tym cztery lata w Azji. Odwiedził ponad 55 krajów świata. Obecnie pomaga ludziom świadomie podróżować pisząc na blogu oraz organizując wyjazdy kulinarno przygodowe (www.foodkrywcy.com). Prowadzi również warsztaty/konsultacje z oddechu i zdrowia mentalnego dla firm i klientów indywidualnych.
0 Udostępnień
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
A WordPress Commenter

Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.

2KosEs0uLR1y1Z3I25jDbhq8azb
2KosEs0uLR1y1Z3I25jDbhq8azb
10 miesięcy temu

2KosEs0uLR1y1Z3I25jDbhq8azb

zelma
10 miesięcy temu

Waiting patiently for you to come home and fuck me! http://bitly.ws/znHX

alana
6 miesięcy temu

I love to take selfies like this. Do you like my tits? http://prephe.ro/Phqn

2UlEwUCBDEqbrrCFGU3BvIczjcC
2UlEwUCBDEqbrrCFGU3BvIczjcC
3 miesięcy temu

2UlEwUCBDEqbrrCFGU3BvIczjcC

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top