About me

Wojciech Jurojć

Hello! I am Wojtek. Polish traveler and writer who specializes in organizing conscious trips. For last 10 years I have been traveling around various parts of Asia, Europe and Africa. I managed to visit over 50 countries of the world, where for a large part of my life I also lived and worked (mainly South East Asia) getting to know local cultures.

I feel that Asia is my second home. Thanks to traveling, I discovered my life path, I found inner peace and I do what I love. I would like to help you by sharing my knowledge about conscious traveling. No matter if you are going for a weekend trip or for one month trek to Nepal.

How Can I help you?

1. Organize your trip of a lifetime

2. Create personalized Conscious Plan for your trip

3. Organize the event/workshop/consultation about topics connected with traveling and motivation

Write to me

wojciechjurojc@gmail.com

Contact me

+48 516 404 970

The following two tabs change content below.

Wojciech Jurojć

Podróżnik i pisarz. Od dwunastu lat w ruchu, zmienia miejsca zamieszkania i poznaje lokalne kultury Azji. Przez ponad 7 lat pracował i mieszkał za granicą, w tym cztery lata w Azji. Odwiedził ponad 55 krajów świata. Obecnie pomaga ludziom świadomie podróżować pisząc na blogu oraz organizując wyjazdy kulinarno przygodowe (www.foodkrywcy.com). Prowadzi również warsztaty/konsultacje z oddechu i zdrowia mentalnego dla firm i klientów indywidualnych.
0 Udostępnień
Scroll to Top